Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Kasumi, Strana 2

kasumi_logo

Od roku 1916 se společnost Sumikama věnuje výrobě nejlepších japonských nožířských výrobků a nožů s využitím více než 100letých znalostí a dovedností výroby mečů ve městě Seki. Kasumi je značka nožů vyráběných v továrně Sumikama Cutlery v japonském městě Seki, které je jednou z nejznámějších oblastí výroby nožířských výrobků a nožů v Japonsku.
Název Kasumi, což v japonštině znamená mlha, si zvolili pro uvedení a prodej nožů z damaškové oceli po celém světě. Sumikama byla jedním z prvních velkých japonských výrobců nožů, kteří začali používat překládanou damaškovou ocel s jádrem VG-10, kterou napodobilo mnoho dalších výrobců.
Sumikama se nachází ve městě Seki uprostřed prefektury Gifu a je jednou z hlavních oblastí výroby nožů v Japonsku. Historie výroby nožů v okolí města Seki je stará více než 780 let.
Podmínky v této oblasti jsou pro výrobu nožů ideální: vynikající kvalita dřevěného uhlí z borových lesů a čistá tekoucí voda z kopců a hor v řekách Nagara a Tsubo. Původně se zde vyráběly japonské samurajské meče, ale od té doby si Seki získalo v Japonsku i v zahraničí pověst výrobce výjimečných kuchyňských nožů. Made in Japan

kasumi_noze

26 položek celkem
Kasumi Yasai 8cm
Kasumi Yasai 8cm
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
2 589 Kč
Kód: K82008
Kasumi Yasai 9cm
Kasumi Yasai 9cm
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
3 392 Kč
Kód: K72009

Stránka 2 z 2 - 26 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.