Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Švýcarské nože SWIZA

Firma Swiza byla založena již v roce 1904 ve švýcarském městě Delémont v kantonu Jura. Od té doby tato společnost produkuje precizní výrobky legendární švýcarské kvality, kterými kanton Jura proslavila po celém světě.
 
Zejména jsou vyhledávány zákazníky její špičkové příbory a příslušenství pro cestování. Swiza se specializovala téměř od prvopočátku i na výrobu stolních hodin a budíků, kde se během let stala pro své inovace skutečnou světovou špičkou jak po technologické stránce tak i po designové. 
V roce 2015 společnost oslavila svou sto jedenáct let dlouhou existenci a také při tomto významném jubileu vtrhla jako nový svěží vítr na trh s originálními kapesními noži.Charakteristické pro ně je zejména ergonomicky zakřivená silueta nože, díky které uživatel kromě lepšího úchopu získává i lepší přístup k jednotlivým nástrojům. S oboustranným prolisem nehetníku na jednotlivých nástrojích je pohodlnější používání nožů Swiza i pro leváky.Na všech modelech najdete pojistku integrovanou přímo do střenky nože, aktivující se pouhým stisknutím loga Swiza, díky ní máte vždy bezpečně fixované ostří při použití nože. Měkká střenka z polymeru velice pohodlně a příjemně sedí v ruce a nůž je tak pro uživatele komfortní i při delším aktivním řezání.
V roce 2018 si Swiza nechala celosvětově patentovat opravdu originální nástroje které jejich nože skutečně nezaměnitelně oddělují od ostatních a to nástroj na odstraňování klíšťat s integrovanou lupou (Tick-tool) a sklápěcí nůžky, které mají úžasně dlouhé čepele a jsou samosvorné v těle nože, stříhání s nimi je tak mnohem přesnější a pohodlnější než je běžné u jiných kapesních nožů vybavených krátkými nůžkami.Swiza se do budoucna chce věnovat vývoji nožů pro volnočasové aktivity v přírodě, zejména speciální nože pro lovce, rybáře a například již nyní vytvořila několik modelů nožů pro chovatele koní, které s firmou konzultoval její ambasador pro tuto specializaci olympijský vítěz v parkurových skocích Steve Guerdat. V roce 2020 byla Swiza i jedním z hlavních partnerů juniorských zimních olympijských her v Lausanne.
Společnost Swiza si svými originálními výrobky vytváří mezi uživateli skutečně pestrou prezentaci a dá se říct i identitu jako výrobce s obrovskou škálou barev a designů u celé řady svých kvalitních výrobků které tuto švýcarskou společnost a tím pádem i celý kanton Jura reprezentují na všech světových trzích a dělají radost všem svým zákazníkům.
Made in Switzerland, HELVETICA BRANDS SA

Švýcarské nože Swiza zakoupíte zde: Swiza

 
 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.