Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

KPL Triple Combo Knife Oil

Kód: KPLTCOMBO
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
1 072 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.
Můžeme doručit do:
20.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojité kombinované balení KPL obsahuje tři druhy olejů Knife Pivot Lube - (5WT, 15WT, 75WT). Každý z nich je plně syntetický vyrobený specielně pro zavírací nože, kde je nutná maximální dlouhotrvající hladkost. Tyto oleje chrání pohyblivé části proti nečistotám, kovovým částicím a prachu, takže nedochází k obrušování a předčasnému opotřebení.

Sada obsahuje oleje:
Ultra-Lite 5WT (KPLULT) - pro nože vysouvací, automatické nože (Switchblades) a tradiční zavírací nože
Original 15WT (KPLORIG) - pro všechny pohyblivé části jakéhokoli zavíracího nože, na nože otevírané flipperem, podložky a pro použití při demontáži, čištění a mazání nože
Heavy 75WT (KPLHVY) - na detenční dráhy a detenční kuličky, těžké čepele a velké zavírací nože, nože typu balisong (butterfly) a všude tam, kde je vyžadována extrémní odolnost proti vodě.

Specifikace olejů:
- Viskozita - 5WT, 15WT, 75WT
- Objem - 10 ml
- Barva: karmínová bez obsahu
- Jehla: Délka 14 mm, otvor 0,70 mm
- Kompatibilita - všechny oceli a kovy, kuličková ložiska, bronzové podložky, teflonové podložky, IKBS, MRBS, nylon (nylatron), G10, micarta, titan
- Technologie zapouzdření
- vynikající odolnost proti vymývání
- Teplotní odolnost:  -40 až 205 °C
- Hořlavost - nad 205 °C

Funkce
- Vysokotlaké stabilizační vrstvy, které zabraňují kontaktu kovu s kovem při vysokém zatížení.
- Technologie zapouzdření nečistot, která udržuje nečistoty a písek v suspenzi, takže se nemohou otírat o součásti nože.
- Inhibitory koroze, které udržují rez a oxidaci na uzdě.
- Wickability Modifiers, které pomáhají olejům rychle pronikat do těsných prostor, takže se okamžitě dostane tam, kde má působit.
- Neodpařující se, neoxidující složení nevysychá, nevysušuje se a nelepí se uvnitř nožů.
- Netoxické složení

 

Zakladatel značky KPL (Knife Pivot Lube) s chemickým a inženýrským vzděláním po letech vývoje a testování vytvořil dokonalé mazivo na nože. KPL se zrodilo v roce 2018 a komunita nožířů ho okamžitě přijala jako hlavní mazivo. To bylo vytvořeno přímo pro kapesní nože, které jsou denně vystaveny tunám škodlivých nečistot, solí a abrazivních částic. Nejenže zabraňuje abrazivnímu poškození ložisek, podložek a ozubených koleček, ale za studena zastavuje i tvorbu koroze. Mazivo je od základu syntetizováno a smícháno tak, aby zahrnovalo technologie zapouzdření nečistot, zpomalení koroze a úpravy stékavosti vyladěné tak, aby dokonale fungovaly na kapesních nožích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Aktualizace: 26.6.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.