Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

KPL Camellia Kitchen Knife Oil

Kód: KPLCAMELLIA
2 hodnocení
Značka: Ostatní
526 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knife Pivot Lube Tsubaki (Camellia Oleifera) Oil je přírodní olej s obsahem omega-9, panensky lisovaný ze semen kamélie olejné. Kaméliový olej je v Japonsku tradičně oblíbený pro konzervaci jemných nástrojů, mečů a příborů.

Kaméliový olej je všeobecně považován za prvotřídní volbu pro ochranu špičkových kuchyňských nožů z uhlíkové oceli, mečů a litinového nádobí.

Kamélie je upřednostňována díky tomu, že nezanechává v potravinách žádnou chuť a zároveň vytěsňuje vlhkost, vytváří kyslíkovou bariéru a zabraňuje korozi a tvorbě pórů.

Pro použití nastříkejte olej na povrch nože a poté jemně otřete, čímž zanecháte tenký film oleje na všech kovových površích.

Olej aplikujte ihned po každém použití nože z uhlíkové oceli nebo kuchyňského nádobí a po kontaktu s vodou, potravinami nebo vlhkostí.

 

Zakladatel značky KPL (Knife Pivot Lube) s chemickým a inženýrským vzděláním po letech vývoje a testování vytvořil dokonalé mazivo na nože. KPL se zrodilo v roce 2018 a komunita nožířů ho okamžitě přijala jako hlavní mazivo. To bylo vytvořeno přímo pro kapesní nože, které jsou denně vystaveny tunám škodlivých nečistot, solí a abrazivních částic. Nejenže zabraňuje abrazivnímu poškození ložisek, podložek a ozubených koleček, ale za studena zastavuje i tvorbu koroze. Mazivo je od základu syntetizováno a smícháno tak, aby zahrnovalo technologie zapouzdření nečistot, zpomalení koroze a úpravy stékavosti vyladěné tak, aby dokonale fungovaly na kapesních nožích.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Aktualizace: 12.4.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.