Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

KPL Knife Shield

Kód: KPLKNFSHLD
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
621 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antikorozní ochrana Knife Pivot Lube Knife Shield™ vytváří na kovových površích tenký povlak potlačující korozi. Tento přípravek zasahuje do procesu galvanické koroze tím, že narušuje a zabraňuje rozpouštění kovových iontů, které jsou klíčové pro chemické procesy, jež vytvářejí rez a patinu.

Vhodný pro:
- odstranění zbytků lepicí pásky - na vodní bázi založený a netoxický Knife Shield™ účinně odstraňuje lepivé zbytky lepicí pásky a zaschlou špínu. Funguje lépe i než toxická a hořlavá rozpouštědla, jako je aceton a benzín.
- odmašťování a leštění beze šmouh - Knife Shield rozpouští a odmašťuje mastné povrchy a zanechává po sobě lesk beze šmouh.

Vlastnosti:
- Funguje napříč spektrem kovů, chrání oceli, měď, mosaz, bronz, niklové stříbro, titan, zirkon a designové lamináty (timascus, mokume-gane).
- Ochrana vypařováním - Knife Shield se pomalu odpařuje a chrání blízké nože a kovové povrchy. Aplikujte jej na celou svou sbírku a vytvořte tak samočinný úložný box bez koroze.
- 100% bezpečný pro potraviny a netoxický - Knife Shield je vyroben s certifikátem H1 pro použití v komerčních kuchyních a zařízeních na přípravu potravin. Jedná se o prostředek bez obav použitelný na površích, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami.

 

Zakladatel značky KPL (Knife Pivot Lube) s chemickým a inženýrským vzděláním po letech vývoje a testování vytvořil dokonalé mazivo na nože. KPL se zrodilo v roce 2018 a komunita nožířů ho okamžitě přijala jako hlavní mazivo. To bylo vytvořeno přímo pro kapesní nože, které jsou denně vystaveny tunám škodlivých nečistot, solí a abrazivních částic. Nejenže zabraňuje abrazivnímu poškození ložisek, podložek a ozubených koleček, ale za studena zastavuje i tvorbu koroze. Mazivo je od základu syntetizováno a smícháno tak, aby zahrnovalo technologie zapouzdření nečistot, zpomalení koroze a úpravy stékavosti vyladěné tak, aby dokonale fungovaly na kapesních nožích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.