Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Tops Fieldcraft BOB Hunter Black G10

Kód: TPBROS154BLK10
Neohodnoceno
Značka: TOPS
6 030 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž Fieldcraft byl navržen organizací The Brothers of Bushcraft, BOB, která sdružuje muže ze Severní Ameriky a zaměřuje se na sdílení dovedností všech kategorií pro život v divočině. Od stopování až po stavbu přístřešků, BOB se snaží ukázat tyto dovednosti všem lidem, všech věkových kategorií, ze všech koutů světa.
Celková délka nože je 25,4 cm a délka čepele 12,1 cm. Jedná se o kompaktní, ale velmi dobře použitelný nůž.
Čepel nože Fieldcraft byla vyrobena z nerezové oceli 154CM. Ostří bylo nabroušeno jako modifikované skandinávské broušení, které je velmi účinné pro řezbářství, stahování kůže a další obecné práce v lese. Díky tvrdosti 56-58 Rockwell bude mít uživatel vždy snadnou práci při broušení nože. Tvrdost a geometrie ostří skvěle spolupracují a vytvářejí dlouhotrvající ostří.
Rukojeť je jedna z nejergonomičtějších na trhu a má několik užitečných doplňků. Ačkoli nože se spoustou výstřelků často končí nedostatečně, doplňkové prvky, které se nacházejí na noži Fieldcraft, byly vybrány na základě zkušeností a kriticky posouzeny v každém kroku návrhu, vývoje a výroby.
Pouzdro z pevného a odolného kydexu s ocelovým klipem na opasek. Toto uspořádání umožňuje bezpečné, jisté a pohodlné nošení na opasku, popruhu batohu, nebo dokonce na krku. Díky vestavěnému bodu pro upevnění Ferro-tyče nyní pouzdro slouží jako minimalistická sada pro přežití. Nůž Fieldcraft prošel těžkým zacházením a testováním v kanadské divočině, kde jej místní odborníci na přežití Mors Kochanski, Dr. Gino Ferri a mnozí další označili za "použitelný nůž do terénu". Tato slova přesně odpovídají tomu, čím má být. Nůž TOPS Knives /Brothers of Bushcraft Fieldcraft zvládne téměř jakoukoli práci, kterou na ni můžete v případě přežití v divočině hodit, od vyřezávání až po sekání větví.

Celková délka: 25,4 cm
Délka čepele: 12,1 cm
Čepel s povrchovou úpravou stonewash z nerezové oceli 154CM s modifikovaným výbrusem Scandi
Černá rukojeť z G10
Plný, prodloužený tang
Otvor na šňůrku
Rukojeť je opatřena důlkem, který lze použít jako objímku pro metodu rozdělání ohně lukem
Pommel je vybaven škrabkou speciálně navrženou pro bezpečné a efektivní údery do ferratových tyčí
Černé kydexové pouzdro s klipem na opasek s vestavěným bodem pro uchycení Ferro tyče

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: 154CM, ATS-34
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 25.9.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

tops_logo

Koncem roku 1998 byla založena značka TOPS Knives s cílem vytvořit jedny z nejkvalitnějších nožů na trhu. Tyto nože jsou nástroje, které jsou navrženy a stavěny s využitím rozsáhlých znalostí a reálných životních zkušeností mnoha uživatelů v oblasti vojenství, ozbrojených složek, outdoor povolání a bojových umění. Konkrétně bylo spolupracováno s designéry se zázemím od Navy Seals až po Airborne Rangers, od instruktorů bojových umění až po odborníky na přežití, a od členů týmu SWAT až po experty na domorodé zbraně. TOPS má designéra z téměř každého prostředí, které používá hard-core nože.
Všechny TOPS nože jsou ručně vyráběny v manufaktuře v srdci Rocky Mountains, USA.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.