Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Fallkniven TK2 Tre Kronor

Kód: FNTK2
Neohodnoceno
Značka: Fallkniven
8 305 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud jsou rozhodujícími faktory cena a výkon, pak je TK2 jednoznačným vítězem. Bezpečná a pohodlná rukojeť a výkonná čepel z laminované práškové oceli tvoří kombinaci, jejíž hodnota nemá ve světě obdoby. Je to užitkový nůž, na který se lze spolehnout a který vám bude sloužit v dobrém i zlém.
Švédská řada nožů Tre Kronor nabízí vysoce pokročilé technologické řešení v kombinaci s nadčasovým švédským designem. Výsledkem dlouhého vývoje je laminovaná čepel nože z oceli 3G s ostřím z práškové oceli. K této oceli je přidána pružná antikorozní ocel, která stabilizuje tvrdý střed. Díky tomu vzniká tuhá a pevná čepel, která si velmi dobře udržuje ostří. Součástí nože je černé kožené pouzdro.

Celková délka: 21.5 cm
Délka čepele: 10 cm
Tloušťka čepele: 4.5 mm
Ocel: 3G
Tvrdost: 62 HRC
Rukojeť: Thermorun
Hmotnost: 148 g
Pouzdro: kůže

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: ostatní
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: pryž
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fallkniven

Fallkniven je největší výrobce nožů ve Skandinávii (od roku 1984). Nyní Vám i my nabízíme nože Fällkniven, jsou skutečně jedny z nejlepších na světě. Ve svém programu má společnost nože sportovní, lovecké, rescue, s damaškovými čepelemi a spustu dalších. "Jsme rodinný podnik, naše kořeny jsou v Norrbottenu, ve Švédsku. Byli jsme lovci a rybáři desítky let a víme z osobní zkušenosti, jaký by měl nůž být." Firma zahájila svoji činnost v roce 1984 a dnes se uznává jako jeden nejlepších Švédských výrobců. "Naše vlastní nože jsme začali vyvýjet v roce 1987 a dnes je to naše hlavní aktivita v Fällkniven. Získali jsme velkou zkušenost v průběhu let díky úzkým kontaktům jak se zákazníky tak i jinými výrobci. Z tohoto důvodu jsme dnes i dodavatel Jeho Veličenstva krále Švédska."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.