Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Fallkniven TK3 Tre Kronor Ironwood

Kód: FNTK3IC
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Fallkniven
8 341 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherný odolný design je výsledkem dlouhého procesu zdokonalování zaměřeného na funkční koncepci zavíracího nože. TK3 je bezpečný, pevný zavírací nůž, jehož čepel z nové oceli 3G představuje to nejlepší, co je dnes na trhu k dispozici. Ocel 3G, je revoluční vrstvená antikorozní ocel, jejíž jádro tvoří osvědčená prášková ocel Super Gold Powder Steel (SGPS) a boky VG2. Čepel se v otevřené poloze uzamyká osvědčeným pojistným mechanismem backlock. Každý zavírací nůž je vyráběn ručně.
Rukojeť je z pouštního železného dřeva. Jedná se o velmi odolné a tvrdé dřevo, které se díky své vysoké hustotě může trochu obtížně zpracovávat a také se potápí ve vodě.
Velikost zavíracích nožů je přizpůsobena aktivnímu každodennímu používání.

Délka v zavřeném stavu: 9.5 cm
Délka čepele: 7 cm
Tloušťka čepele: 3 mm
Materiál čepele: 3G
Tvrdost: 62 HRC
Hmotnost: 100 g
Materiál rukojeti: dřevo
Pojistka: backlock

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: ostatní
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: dřevo
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fallkniven

Fallkniven je největší výrobce nožů ve Skandinávii (od roku 1984). Nyní Vám i my nabízíme nože Fällkniven, jsou skutečně jedny z nejlepších na světě. Ve svém programu má společnost nože sportovní, lovecké, rescue, s damaškovými čepelemi a spustu dalších. "Jsme rodinný podnik, naše kořeny jsou v Norrbottenu, ve Švédsku. Byli jsme lovci a rybáři desítky let a víme z osobní zkušenosti, jaký by měl nůž být." Firma zahájila svoji činnost v roce 1984 a dnes se uznává jako jeden nejlepších Švédských výrobců. "Naše vlastní nože jsme začali vyvýjet v roce 1987 a dnes je to naše hlavní aktivita v Fällkniven. Získali jsme velkou zkušenost v průběhu let díky úzkým kontaktům jak se zákazníky tak i jinými výrobci. Z tohoto důvodu jsme dnes i dodavatel Jeho Veličenstva krále Švédska."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.