Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Magnum HL Game Set

Kód: 09RY803
Neohodnoceno
1 749 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovecká sada Magnum Hunting Line Game Set obsahuje pevný univerzální nůž Droppoint, pevný párák Gutting Knife a pilku Processing Saw ve společném nylonovém pouzdře s poutkem na opasek.

- Univerzální Droppoint nůž pro lovce z kategorie "Jeden muž - jedna puška - jeden nůž". Nerezová ocel 440C, rukojeť z TPR.

- Párací nůž je vybaven tupým hrotem, aby při otevírání břišní stěny nedošlo k narušení vnitřních orgánů. Kvůli udržení ostří se nůž používá pouze pro tento jeden řez. Nerezová ocel 440C, rukojeť z TPR.

- Pila se používá především k otevření zámkového švu a bez námahy se prořeže kostí a v případě potřeby i dřevem. Třikrát broušené zuby a T-rukojeť zaručují minimální námahu a maximální účinnost. Nerezová ocel 420, rukojeť z TPR.

Celková hmotnost: 270 g
Materiál čepele: 420 a 440C
Materiál rukojeti: TPR
Pouzdro: kydex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.