Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Silky Folding Saw Katanaboy 500-5 Extra Large Teeth (403-50)

Kód: 540350
Neohodnoceno
Značka: Silky Japan
4 834 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato výkonná tažná pila má čepel o délce nejméně 50 cm, s níž snadno přeřežete kmeny stromů o délce 25 cm. Proto lze Katanaboy pohodlně přirovnat k motorové pile, ale bez oleje, benzínu, hluku a znečištění. Navíc je tato pila dostatečně lehká a kompaktní, abyste si ji mohli vzít s sebou do terénu.

Jedná se o ideální pilu pro náročnější práce: údržbu cest, řezání dřeva na oheň nebo stavbu přístřešku během vašeho táboření v lese. Budete překvapeni, jak málo energie je potřeba k dosažení možných výsledků. Katanaboy zvládne opravdu všechno: mokré, suché, ztrouchnivělé i tvrdé dřevo.

Silná čepel má agresivní konfiguraci zubů a vydrží toho opravdu hodně. Zuby byly do čepele vybroušeny jedinečným způsobem a zůstávají dlouho ostré. Pomocí aretačního tlačítka můžete tuto pilu snadno a rychle rozložit a složit. Z bezpečnostních důvodů probíhá tento proces ve dvou fázích: nejprve lze pilu složit do poloviny a poté (pozor na prsty!) ji lze složit úplně.

Ergonomická gumová rukojeť tlumí vibrace. Při používání pily Katanaboy oběma rukama jsou ramena uvolněnější, což má fantastický vliv na výkon pily.

Katanaboy byl pojmenován podle samurajského meče "Katana".

Popis série
Katanaboy je k dispozici ve třech různých verzích: Katanaboy 500-5, Katanaboy 650-4 a Katanaboy 1000-2,5-5.

Jako u každé pily Silky zůstávají zuby dlouho ostré. V případě potřeby lze zuby pily Katanaboy nabrousit pilníkem Silky.

Katanaboy se dodává s pevnou nylonovou taškou přes rameno se zapínáním na suchý zip. Taška má navíc kapsu na náhradní čepel.

Autentická prémiová japonská ocel
Niklová povrchová úprava
Délka čepele: 500 mm
Zuby: 5 zubů na 30 mm
Rozměry v rozloženém stavu: 1175 x 110 x 30 mm
Rozměry ve složeném stavu: 655 x 105 x 30 mm
Hmotnost: 900 g
Prolis: 1,9 mm
Made in Japan

Pro zachování účinnosti je třeba nůž udržovat v čistotě. Pryskyřice se rozpouští v olivovém oleji, což je účinný a ekologický způsob údržby čepele. Agresivnější kapaliny mohou poškodit gumový materiál rukojeti.

Pokud pilu nepoužíváte, dbejte na to, aby byla vždy suchá. Pilu skladujte na suchém místě, nejlépe v pevném pouzdře nebo vhodném pouzdře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

silky_logo


Japonská společnost Silky disponuje již 100-letou zkušeností s výrobou ručních pil, a to vždy s tou největší pečlivostí a nejnovějších technik. Použité speciální slitiny, znalosti v oblasti zpracování kovů a technické aspekty různých typů konfigurací zubů jsou zárukou jedinečné kvality.

Jedinečné čepele
Pilové listy Silky jsou vyrobeny z autentické japonské prémiové oceli a následně vyřezány laserem. Čepele jsou tak bezkonkurenčně kvalitní: velmi tvrdé, dlouho vydrží, ale zároveň zůstávají pružné díky měkkému jádru kovu.

Tvrdé a odolné proti opotřebení
Chemické složení kovu v kombinaci s jedinečným procesem zahřívání a chlazení určuje vysokou tvrdost kovu. Vysoký obsah uhlíku vede k vysoké odolnosti proti opotřebení, takže ostrost zůstává zachována po velmi dlouhou dobu.

Měkké a pružné
Díky speciálnímu kování se jádro zubu pily skládá z měkkého kovu, díky němuž zůstává pila pružná a je velmi účinná.
Kromě toho je několik modelů, například Sugoi, Hayate a Tsurugi, vyrobeno z vysoce legované oceli, díky níž je pilový list pevnější, odolnější proti korozi a lépe vybaven proti změnám teplot. Všechny pilové listy jsou vyměnitelné a samotná výměna je jednoduchá.

Rozsáhlý sortiment
Společnost Silky nabízí kompletní sortiment pil pro prořezávání a zpracování dřeva, od skládacích pil po pevné pily, od zahnutých po rovné pilové listy, přičemž každý z nich má široký výběr konfigurací zubů. Teleskopické tyčové pily jsou k dispozici v délkách od 2,40 m do 7,70 m.

Made in JAPAN

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.