Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Subcom 2.0 Black

Kód: 01BO525
Neohodnoceno
1 139 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šikovný Böker Plus Subcom od Chada Los Banose lze dnes s jistotou označit za jeden ze základních kamenů společnosti Böker Plus. Nesmírně vysoká užitná hodnota při každodenním používání a prostorově úsporný design se staly legendárními. Neutuchající obliba tohoto univerzálního kapesního nože přiměla výrobce k tomu, aby tuto ultrakompaktní klasiku znovu vydal v modernizované verzi. Böker Plus Subcom 2.0 je vybaven krátkou čepelí z materiálu D2 s diskrétní povrchovou úpravou beadblast. Otevírá se pomocí čepu s palcem na obou stranách a je bezpečně zajištěn na místě pomocí dva milimetry silného ocelového plátu zámku rámu. Výrazná záštita ruky zvyšuje pohodlí při držení a zabraňuje sklouznutí do čepele. Strukturovaná rukojeť z černého materiálu Zytel má trojrozměrné frézování a díky této povrchové struktuře, ergonomickému tvaru a žebrování v oblasti opěrky palce vždy bezpečně padne do ruky, i když je mokrá. S poutkem na šňůrku a konvertibilním klipem (tip-up/tip-down).

Celková délka: 11,80 cm
Délka čepele: 5,80 cm
Tloušťka čepele: 2 mm
Hmotnost: 69 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: Zytel
Pojistka: Framelock
Designér: Chad Los Banos


Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: 5 až 6 cm
Materiál rukojeti: zytel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.