Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Rescue OTF Auto

Kód: 01KALS146
Neohodnoceno
3 709 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čepel koncipovaná jako záchranný hák se zaoblenou špičkou zabraňuje náhodnému zranění při záchraně třetí osoby nebo při sebezáchraně. Ostří s vnitřním rádiusem za hrotem umožňuje rychlé a intuitivní přeřezávání postrojů, šňůr a lan i bezpečné proříznutí oděvů zraněných osob. Vroubkované ostří v druhé polovině čepele umožňuje také řezání silných a zapletených lan. Na čepel byla použita nerezová ocel D2 díky její extrémní odolnosti v oblasti tahového řezu. Tělo rukojeti je opatřeno výraznými drážkami pro prsty pro požadovanou bezpečnost úchopu a je navíc texturováno, aby se zabránilo sklouznutí. Hliníkový materiál použitý na rukojeť má požadovanou pevnost v kombinaci s nízkou hmotností. Nepostradatelný trn pro rozbíjení bočních oken byl opatřen účinným strmým zúžením. Jádro rozbíječe skla je vyrobeno z extrémně tvrdého karbidu wolframu. Pro snadnou výměnu při opotřebení je rozbíječ skla našroubován na rukojeť.

Celková délka: 22 cm
Délka čepele: 9 cm
Tloušťka čepele: 2.8 mm
Hmotnost: 143 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: hliník
Pojistka: tlačítková (posuvná)

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.