Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus RBB 2.0

Kód: 01BO496
Neohodnoceno
2 919 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už první pohled na nůž Boker Plus RBB prozrazuje, že se jedná o profesionální taktický nůž. Poté, co mezinárodně uznávaný odborník na boj zblízka Jim Wagner již několikrát v Německu vycvičil policejní komando pro speciální operace, vyvinula společnost Boker společně s ním taktický kapesní nůž pro použití policií, armádou a bezpečnostními složkami. Výsledkem je nůž Jim Wagner Reality-Based Blade.
Celočerný nůž zaujme záštitou ruky a otvorem pro šňůrku k zajištění nože při používání. Čepel D2 zaručuje požadované zachování ostří a odolnost proti korozi a je podpořena pevnou pojistkou backlock. Nůž nejenže nese jméno designéra Jima Wagnera, ale také symbolizuje jeho velmi úspěšný systém bojových umění: Reality-Based Personal Protection. Systém Jima Wagnera již vyučovala americká FBI, izraelské speciální jednotky, německá spolková policie a kanadská královská jízdní policie. Ve výčtu by se dalo snadno pokračovat. Do návrhu tohoto nože byly vloženy souhrnné praktické zkušenosti Jima Wagnera. Dodává se s kvalitním nylonovým pouzdrem.

Celková délka: 23 cm
Délka čepele: 9.2 cm
Tloušťka čepele: 3.52 mm
Hmotnost: 171 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: Zytel
Pojistka: backlock

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: zytel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.