Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Böker Plus Tactical Pen

Kód: 09BO090
Neohodnoceno
879 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní nový vývoj v Boker Plus Program, vyrobené z lehké, ale robustní hliníkové. Černé eloxované tělo a grip stabilní víčko jsou opatřeny pestré, je grip, bez zbytečného zatížení Taschensaum. Boker Plus Taktické Pen má také pevný, kulatý nerez vložit na konec hřídele, což umožňuje jeho použití jako Kubotan. Víčko má přesnost šroub a je zajištěn interní O-kroužky. Chcete-li napsat volitelný strop lze snadno vklouzla zpět do stylus. Celková délka 15 cm. Průměr 13 mm. Hmotnost 50 g Dostupné prosince 2010.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.