Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Tops Field Dog

Kód: TPFDOG01
Neohodnoceno
Značka: TOPS
6 623 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ana pracuje ve společnosti TOPS přibližně od roku 2012. Během svého působení ve firmě zastávala mnoho rolí, od balení šňůr do rukojetí až po nákup všeho (dílů, kusů, nástrojů, dokonce i papírových utěrek) pro firmu. Zná tedy všechny nože TOPS, které jsou v současné době k dispozici, a objednala materiál, aby je bylo možné vyrobit.
Jednoho večera v roce 2019, když Ana cestovala na výstavu, otevřela si pivo, sedla ke stolu a začala kreslit nůž. Zvláštní, protože to normálně nedělá. Neměla na mysli žádný konkrétní typ nože nebo něco, co by chtěla napodobit, měla myšlenku kdy toužila po dokonalém lehkém loveckém noži, z tohoto nápadu a přání nakonec vznikl Field Dog.
Díky plynulým liniím a křivkám tento nůž vyniká při zpracování ryb, ptáků a drobné zvěře, zejména pro ty, kteří mají rádi více špičatou špičku na svých loveckých nožích tento precizní nožířský kousek ocení.
Design rukojeti/materiál se během procesu výroby prototypů měnil. Nakonec hnědočerné rukojeti z G10 s oranžovými vložkami z G10 dodávají tomuto noži nápadný vzhled a vyniknou, když ho položíte třeba na zem.
Ocel čepele nerezová 154CM, nenáročná na údržbu a se skvělou schopností držet ostří.
Černé kožené pouzdro funguje modulárně, takže jej lze nosit na levou i pravou rukou a ve vodorovné i svislé poloze.

Celková velikost: 19,7 cm
Délka čepele: 9,9 cm
Nerezová čepel 154CM s tromlovanou povrchovou úpravou
Černo-hnědá rukojeť z G10 s oranžovou vložkou z G10
Full tang
Otvor na šňůrku
Černé kožené pouzdro na opasek
Navrhla Ana Espinoza
Made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: 154CM, ATS-34
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

tops_logo

Koncem roku 1998 byla založena značka TOPS Knives s cílem vytvořit jedny z nejkvalitnějších nožů na trhu. Tyto nože jsou nástroje, které jsou navrženy a stavěny s využitím rozsáhlých znalostí a reálných životních zkušeností mnoha uživatelů v oblasti vojenství, ozbrojených složek, outdoor povolání a bojových umění. Konkrétně bylo spolupracováno s designéry se zázemím od Navy Seals až po Airborne Rangers, od instruktorů bojových umění až po odborníky na přežití, a od členů týmu SWAT až po experty na domorodé zbraně. TOPS má designéra z téměř každého prostředí, které používá hard-core nože.
Všechny TOPS nože jsou ručně vyráběny v manufaktuře v srdci Rocky Mountains, USA.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.