Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 59,-Kč!

Výrobci nožů - O

Opinel 

Francouz Joseph Opinel a jeho otec provozovali v roce 1885 malé kovářství, a to v Savojsku, v obci Albiez-Le-Vieux. Vyráběli různé zemědělské nástroje pro potřebu místních rolníků. Joseph ukoval na žádost přátel také pár kapesních nožů. Postupně mu začaly přibývat nožířské zakázky. V roce 1980 vyrobil první prototyp nože Opinel a po nějaké době začal nůž Opinel vyrábět ve 12 různých velikostech. Joseph Opinel se nechal v roce 1909 oficiálně zapsat jako nožíř. Nože Opinel byly postupně stále známější a roku 1914 se začaly vyvážet do Itálie a Švýcarska. Skutečný úspěch se dostavil, když nože dostaly zlatou medaili na průmyslové výstavě v Turíně v roce 1911. V roce 1960 Joseph zemřel a roku 1974 převzal podnik vnuk Maurice Opinel, který v současné době vede se svým synem Denisem. Čepel nožů Opinel je vybroušená do tvaru písmene V. Tyto nože mají velice jednoduchý tvar. K nejznámějším nožům patří: 

 Carbone Originel Securité

Carbone Mini

Inox Securité

Inox Couleure Securité

Inox Couleure Mini

Inox Design

Inox Effilé

Inox Offices Couleure

Outdoor Edge

Podnik Outdoor Edge je výrobce nožů, velkoobchod a internetový obchod v jednom. Tento podnik existuje od roku 1988 a založil jej David Bloch. Jeho cílem je vyrábět nejlepší nástroje pro lovce. Snaží se o funkční návrh, moderní produkční proces a velkou míru odbornosti. Firma Outdoor Edge spolupracuje s různými americkými a mezinárodními loveckými organizacemi a spolky zabývajícími se ochranou přírody. Ke známým nožům patří: 

Kit Carson Magna

Kodi-Pak

Zavírací nůž Paragree

Sportsman’s Multi-Tool

Trek-Tool

Wedge

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení