Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Silky Gomboy Curve 270-8 Large Teeth 717-27 - prořezávací pila

Kód: 571727
Neohodnoceno
Značka: Silky Japan
1 578 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
9.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční skládací pila Gomboy je ideální pro různé venkovní práce. Má výjimečně ostré zuby a řeže na první ráz, nevyžaduje velkou sílu a snadno se ovládá: to umožňuje nejen velmi rychlé řezání silných kmenů stromů, ale také velmi přesný řez. Navíc je kompaktní, lehká a lze ji snadno přenášet v batohu. Čepel se uzamyká ve dvou různých polohách pomocí pojistného mechanismu. Snadno se odemyká a skládá, takže ostré zuby zůstávají bezpečně zakryté, protože jsou zcela skryté uvnitř rukojeti. Díky výřezu v čepeli se snadno rozkládá, a to i v rukavicích. Gumová rukojeť tlumí vibrace a zajišťuje dokonalý úchop. Pila Gomboy se dodává v robustním průhledném obalu s držákem na řemen: spodní strana má výřez a dva otvory pro odvod čerstvě rozřezaného mokrého prachu.

Gomboy Curve je k dispozici ve čtyřech délkách nožů: 210 - 240 - 270 - 300 mm. Velké zuby (8 zubů po 30 mm) jsou vhodné pro prořezávání čerstvého dřeva. Pily 210 a 240 mm se dodávají s průhledným plastovým pouzdrem, které lze připnout na pás.

Náhradní pilový list 718-27 zde, s medium zuby pak model 122-27, s extra jemnými zuby 299-27

Authentic Premium Japanese Steel
Délka čepele: 270 mm
Zuby: 8 zubů na 30 mm
Rozměry v rozloženém stavu: 555 x 80 x 20 mm
Rozměry ve složeném stavu: 305 x 70 x 20 mm
Hmotnost: 300 g
Prolis: 1,4 mm
Made in Japan

Pro zachování účinnosti je třeba nůž udržovat v čistotě. Pryskyřice se rozpouští v olivovém oleji, což je účinný a ekologický způsob údržby čepele. Agresivnější kapaliny mohou poškodit gumový materiál rukojeti.

Pokud pilu nepoužíváte, dbejte na to, aby byla vždy suchá. Pilu skladujte na suchém místě, nejlépe v pevném pouzdře nebo vhodném pouzdře.

Vybíráte snad jiný model? Zde je drobný rádce výběrem silky pilky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

silky_logo

Silky pilky, ideální pily pro všemožné použití, odolné, kompaktní, velmi ostré pily vyrobené v Japonsku

Japonská společnost Silky disponuje již 100-letou zkušeností s výrobou ručních pil, a to vždy s tou největší pečlivostí a nejnovějších technik. Použité speciální slitiny, znalosti v oblasti zpracování kovů a technické aspekty různých typů konfigurací zubů jsou zárukou jedinečné kvality.

Jedinečné čepele Silky Pilky

Pilové listy Silky jsou vyrobeny z austentické japonské prémiové oceli a následně vyřezány laserem. Čepele jsou tak bezkonkurenčně kvalitní: velmi tvrdé, dlouho vydrží, ale zároveň zůstávají pružné díky měkkému jádru kovu.

Tvrdé čepele pilek odolné proti opotřebení

Chemické složení kovu v kombinaci s jedinečným procesem zahřívání a chlazení určuje vysokou tvrdost kovu. Vysoký obsah uhlíku vede k vysoké odolnosti proti opotřebení, takže ostrost zůstává zachována po velmi dlouhou dobu.

Měkké a pružné

Díky speciálnímu kování se jádro zubu pily skládá z měkkého kovu, díky němuž zůstává pila pružná a je velmi účinná.
Kromě toho je několik modelů, například Sugoi, Hayate a Tsurugi, vyrobeno z vysoce legované oceli, díky níž je pilový list pevnější, odolnější proti korozi a lépe vybaven proti změnám teplot. Všechny pilové listy jsou vyměnitelné a samotná výměna je jednoduchá.

Rozsáhlý sortiment

Společnost Silky nabízí kompletní sortiment pil pro prořezávání a zpracování dřeva, od skládacích pil po pevné pily, od zahnutých po rovné pilové listy, přičemž každý z nich má široký výběr konfigurací zubů. Teleskopické tyčové pily jsou k dispozici v délkách od 2,40 m do 7,70 m.

Zde je drobný rádce výběrem silky pilky, popsány rozdíly mezi jednotlivými modely.

Made in JAPAN

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.