Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Click N Cut

Kód: CS40BAZ
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
814 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina, ne-li všechny nože s vyměnitelnou čepelí mají stejné společné nedostatky. Jejich čepele jsou tenké, úzké, křehké a mizerné! A pokud se složí, jejich pojistky jsou nehorázně slabé! Nyní společnost Cold Steel představuje zavírací nůž s výměnnými čepelemi o tloušťce 1,5 mm, jehož předností je dostatečně silný zajišťovací mechanismus. Stejně jako naše nože Click-N-Cut obsahuje prvky našeho silného zámku Tri-Ad pro dosažení vynikající pevnosti. Dodává se s čepelí typu drop point a s vroubkovanou užitkovou čepelí. Obě čepele lze bez větší námahy znovu nabrousit nebo vyhodit a snadno vyměnit. Instalace nebo výměna čepele je jednoduchá. Při otevřené čepeli stačí stisknout pojistku, sklopit čepel asi o 70° a vysunout ji. Vložte novou čepel a můžete opět pracovat! Jednoduché, úsporné a úžasně praktické!

Délka v zavřeném stavu: 11 cm
Délka čepele: 7 cm
Ocel: 420J2 nerez
Rukojeť: černá syntetická
Pojistka: lockback
Otvor na šňůrku
Kapesní klip
Dodává se se standardním ostřím drop point a vroubkovanou čepelí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční nože
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.