Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

SOG Kiku XR Natural Micarta

Kód: SOG12270157
Neohodnoceno
Značka: SOG Knives
5 725 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mohutný kapesní nůž Kiku XR, který odkazuje na jeho japonskou DNA, je decentním důkazem síly, ať už ho nosíte kdekoli. Vysoce použitelná modifikovaná tanto čepel řeže prakticky za všech podmínek a rukojeť z lněné mikarty zajišťuje jistý a bezpečný úchop. Nůž Kiku XR, který v sobě odborně spojuje formu a funkci, je robustním řešením pro situace, které vyžadují rychle otevíratelný a mimořádně ostrý zavírací nůž.

Celková délka: 19 cm
Délka čepele: 8 cm
Tloušťka čepele: 3,8 mm
Ocel: CTS-XHP
Rukojeť: micarta
Hmotnost: 147 gr
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CTS-XHP
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: micarta
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sog

Náš příběh začíná ve Vietnamu, kde členové přísně utajované americké speciální jednotky - známé jako MACV-SOG - nosili do džungle na tajné mise unikátní bojový nůž. O mnoho let později, v roce 1986, tento nůž inspiroval mladého konstruktéra Spencera Frazera k založení společnosti SOG Specialty Knives. Jeho úkolem bylo reprodukovat původní nůž SOG Bowie a vzdát hold speciální jednotce, která ho vytvořila. To, co začalo jako jediný pamětní model, se brzy stalo kompletní řadou inovativních nástrojů - prověřených americkými speciálními jednotkami a dokonce oceněných jako nůž Navy SEAL. Dnes se nože SOG s jistotou nosí i do těch nejnáročnějších situací. Ukované z tradice, zocelené v terénu, vybroušené pro vás.
Takže ať už chráníte ostatní nebo vedete velkolepou loveckou výpravu, řešíte jednu z každodenních životních výzev nebo čelíte dosud nejextrémnějším podmínkám, veďte se s nožem SOG.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.