Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Muela Navaja Curro Damascus

Kód: CURDAM
3 hodnocení
Značka: Muela
12 083 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manufaktura Muela představuje nůž klasický španělský zavírací nůž CURRO-A.DAM z rodiny STAINLEES DAMASCUS STEEL, nerezové damaškové oceli. Jedná se o sběratelské provedení v luxusním balení a certifikátem pravosti. CURRO je vybaveno jeleními střenkami a mosaznými bolstery.  Čepel z nerezové damaškové oceli, při použití dvou druhů rychle tuhnoucích práškových ocelí RWL34+12C27=PMC27 svařených při teplotě 1150 °C a při tlaku plynu cca 1 000 atmosfér, čímž se získá tvrdý, odolný, žáruvzdorný materiál a pevnost v lomu se tím radikálně zvýší.

Celková délka: 27,5 cm
Délka čepele: 12,5 cm
Ocel: damašek inox PMC27
Rukojeť: jelení paroh
Hmotnost: 160 g
Dárkový box s osvědčením


Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: damašek, PMC27
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: paroh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

muela_logo_1

Španělské nože Muela. Základy světoznámé značky položil v roce 1950 Eladio Muela León, kdy začal s ruční výrobou kvalitních nožů pro lovce a myslivce. Byl povzbuzen úspěchem jeho vyráběných zavíracích nožů, byl o ně totiž značný zájem mezi jeho německými kolegy inženýry z Empetrol rafinérie, kde byl Eladio v té době zaměstnán. To byl podnět, který potřeboval, aby založil svou malou továrnu na nože, kde zaměstnával sedm lidí. Zisk ihned investoval do strojního vybavení, aby byla továrna více produktivní. V krátké době byl rozšířen a výrobu nožů přesunul do Argamasilla de Calatrava, v Ciudad Real. Současné výrobní prostory Muela nožů, v Argamasilla de Calatrava, zaujímají plochu více než 5000 m2 a jsou vybaveny nejmodernějšími výrobními a obráběcími systémy, produkující více než 350.000 kusů nožů ročně, z čehož 70% se vyváží do více než 50 zemí pěti kontinentů.  
Muela Group je v současnosti jedním z největších producentů ručně vyráběných loveckých nožů, a to nejen ve Španělsku, ale i celosvětově. Nože Muela  jsou ceněny pro svou špičkovou kvalitou oceli i zpracování.


muela_noze

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.