Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel 5 Max Blackwash OD Green

Kód: CSFL50MAX
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
10 685 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cold Steel 5 Max vychází z nejprodávanějšího nože 4 Max, nyní s delší čepelí a dosahem.
Tento zavírací nůž, vytvořený ve spolupráci s designérem nožů Andrewem Demkem, který je proslulý výrobou jedněch z nejlepších a nejodolnějších nožů na světě, se může pochlubit impozantní, jako břitva ostrou čepelí vykovanou z vysoce kvalitní oceli S35VN. Tento prvotřídní materiál zajišťuje výjimečné zachování ostří a neuvěřitelnou odolnost proti korozi. Čepel je navíc díky černé povrchové úpravě stonewashed ještě odolnější a dodává jí nádech sofistikovanosti, což je dokonalá kombinace stylu a obsahu.
Připojena je tmavě zelená, ergonomicky navržená rukojeť z materiálu G10, která poskytuje vynikající trakci pro pevné držení i při práci v těch nejnáročnějších venkovních podmínkách. Je vybaven proslulou pojistkou Tri-Ad Lock od společnosti Cold Steel, takže se můžete spolehnout, že čepel zůstane během používání bezpečně na svém místě a poskytne vám klid a vynikající výkon bez starostí, když to nejvíce potřebujete.

Celková velikost: 30.8 cm
Délka v zavřeném stavu: 18 cm
Délka čepele: 12.7 cm
Tloušťka čepele: 4.8 mm
Ocel: S35VN, Black finish
Rukojeť: G10
Hmotnost: 352 g
Otvor na šňůrku
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S35VN
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 12.4.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.