Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Cold Steel 4-Max Scout

Kód: CS62RQ
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
2 696 Kč –9 %
Cold Steel 4-Max Scout
2 696 Kč –9 % 2 430 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o dostupnější variantu populárního nože 4-MAX. Jde o masivní, těžký pracovní nůž určený pro používání v extrémních podmínkách. Materiál rukojeti nepodléhá vlhkosti, změnám teplot, nekroutí se. Hluboká textura nabízí úžasné protiskluzové vlastnosti rukojeti. Na noži je použita pojistka s unikátním patentem Cold Steel® Tri-Ad Lock™, která zabraňuje samočinnému nebo nechtěnému zavření nože i po přirozeném opotřebení v průběhu času.

Celková velikost: 25,4 cm
Délka v zavřeném stavu: 15 cm
Délka čepele: 10 cm
Tloušťka čepele: 4,8 mm
Hmotnost: 289 g
Ocel: AUS-10A nerez
Rukojeť: Griv-Ex
Pojistka: lockback
Lanyard hole
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez JAPAN
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: polymer
Aktualizace: 25.9.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.