Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Ovalmoon Swivel

Kód: 01BO498
Neohodnoceno
1 059 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovace se snoubí s průmyslovým šarmem - Darriel Caston opakovaně umí navrhovat nože s výrazným charakterem, které přesvědčí na plné čáře, daleko od obvyklých konvencí. Kompaktní nůž Boker Plus Ovalmoon Swivel není výjimkou a může směle prohlásit, že má ten správný šmrnc. Nůž se otevírá a zavírá otáčením obou polovin rukojeti, které jsou na konci opět spojeny magnetickou pojistkou. Čepel z vysoce odolného materiálu D2 je ideální pro menší řezné práce každodenního života. Dvě různě barevné poloviny rukojeti jsou vyrobeny z hliníku a mají protiskluzovou úpravu připomínající strukturovaný plech, který se často používá jako základní deska v průmyslu. Výrazné vybrání v rukojeti snižuje hmotnost a usnadňuje ovládání důmyslného skládacího mechanismu.

Celková délka: 11.6 cm
Délka čepele: 4.7 cm
Tloušťka čepele: 2.95 mm
Hmotnost: 34 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: hliník

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: do 5 cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.