Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Kalashnikov 74 Auto Black

Kód: 01KALS136
Neohodnoceno
2 179 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem vývoje Boker Kalašnikov bylo integrovat konstrukční prvky útočné pušky AK-47. Nejvýraznějším rozpoznávacím znakem je výrazná čepel z oceli D2, která stylově odpovídá bajonetu AK-47. Jako výrobní metoda pro rukojeť bylo zvoleno CNC frézování namísto tlakového lití, aby bylo dosaženo nejvyššího stupně přesnosti. Je vyrobena z černého tvrdě eloxovaného hliníku 6061-T6 a má protiskluzové vložky z šedého G10. Mají stejný obrys jako přední rukojeť slavné útočné pušky. 

Celková délka: 19.5 cm
Délka čepele: 8.5 cm
Tloušťka čepele: 3 mm
Hmotnost: 107 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: hliník
Pojistka: tlačítková

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.