Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Collection 2023 Limited

Kód: 01BO2023
Neohodnoceno
11 899 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sebevědomý, ale s diskrétním přístupem. Dynamický, ale s jasnými liniemi. Excentrický, ale ne příliš hravý. Výrazné přednosti, kterými kolekce Boker Plus 2023 žije každým nádechem. Sběratelský nůž, přísně limitovaný na 500 kusů po celém světě, nese nezaměnitelný podpis amerického nožíře Sala Manera a vyznačuje se výjimečnými materiály a designovými prvky. Atributy, které lákají nadšené sběratele nožů po celém světě a znovu je staví před nelehkou otázku: Výstavní, nebo kapesní?

Nůž Boker Plus Collection 2023, vybavený kuličkovým ložiskem, čepelí typu spearpoint z materiálu MagnaCut a rukojetí a všemi šrouby z titanu, představuje pořádnou koňskou sílu. Práškově metalurgická ocel byla vyvinuta speciálně pro čepele nožů a spojuje v sobě základní požadavky na vysokou odolnost ostří, houževnatost a odolnost proti korozi. Ušlechtilá saténová povrchová úprava čepele dodává potřebnou decentnost. CNC frézovaná titanová rukojeť nabízí mnoho aspektů, které spolehlivě jistí čepel díky masivnímu zámku framelock s integrovanou vložkou z nerezové oceli a zarážkou proti přetočení. Sugestivní bolster v první třetině přední části rukojeti je hladký, zatímco hlavní část má texturu připomínající kříž. Vizuálním vrcholem je oslnivý prstenec s damaškovým vzorem z titanové slitiny Ti-Mascus, který obklopuje šroub osy čepele a je navíc zvýrazněn modře eloxovanými šrouby na rukojeti a titanovým klipem. Nůž Boker Plus Collection 2023 je dodáván s kvalitním plstěným pouzdrem pro skladování a certifikátem pravosti.

Celková délka: 21.1 cm
Délka čepele: 8.7 cm
Tloušťka čepele: 3.5 mm
Hmotnost: 147 g
Materiál čepele: MagnaCut
Materiál rukojeti: titan
Typ zámku: Framelock

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-Magnacut
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: titan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.