Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Alluvial All Black

Kód: 01BO346
Neohodnoceno
2 389 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vznikaly po tisíce let a byly formovány obrovskou silou vody: Už ve starém Egyptě byly naplaveniny považovány za příznivé požehnání pro bohatou úrodu. Eroze sedimentů vytvořila podél pobřeží, řek nebo jezer mladé půdy extrémně bohaté na živiny, což Justin Lundquist popisuje jako zdroj svého nápadu na působivý Böker Plus Alluvial. Přírodu milující designér nožů z USA je noži fascinován již od svých čtyř let a od roku 2013 úspěšně realizuje své vlastní návrhy. Zaplaven inspirací v tomto prvním společném projektu se společností Böker pozastavuje platnost přírodních zákonů a vnáší nový život do světa automatických nožů štíhlým Gentleman Folderem. Čepel D2 clippoint s černou povrchovou úpravou se otevírá a odemyká pomocí tlačítka. Tlačítko a šroub osy čepele jsou zapuštěny do černé hliníkové rukojeti, což poskytuje palci dodatečný úchop při používání. Klip tip-up umožňuje hluboké nošení a podtrhuje zemitý charakter automatického nože.

Celková délka: 19.4 cm
Délka čepele: 8 cm
Tloušťka čepele: 2.9 mm
Hmotnost: 88 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: hliník
Typ zámku: tlačítko

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.