Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Damast Annual Knife 2023 Limited

Kód: 1132023DAM
Neohodnoceno
7 399 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní interpretace tradiční formy nože s čepelí z práškového metalurgického damašku švédské firmy Damasteel®. Výroba materiálu Damasteel® vyžaduje - i při použití nejmodernějších technických prostředků - stejnou zručnost a zkušenosti jako ruční kování oceli. Čistotu a vlastnosti oceli Damasteel® lze složitými kombinovanými postupy optimalizovat až do krajnosti. Samonosná konstrukce z vrstvené modrošedé G10 krásně kontrastuje se zvoleným vzorem "Odin Eye" oceli Damasteel®. Velikost, hmotnost, nezničitelné střenky z G10 a nerezový Damasteel® dělají z tohoto sběratelského nože zároveň vynikající EDC. Dodává se s certifikátem pravosti a sériovým číslem. Přísně omezeno na 999 kusů po celém světě.

Celková délka: 16.40 cm
Délka čepele: 7 cm
Tloušťka čepele: 2.50 mm
Hmotnost: 51 g
Materiál čepele: Damascus
Materiál rukojeti: G10
Typ zámku: Slipjoint

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: damašek
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: G-10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.