Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Anti-Grav

Kód: 01BO036
Neohodnoceno
3 789 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.
Můžeme doručit do:
19.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model anti-MC má také keramické ostří a je ještě lehčí. High-end uhlíkový materiál slouží jako držadlo. Neuvěřitelně nízká hmotnost, ale také vynikající stabilita a elegance. Důraz je kladen na typickou strukturu. Celkem 19.1 cm. Cl 8.4 cm. Tloušťka 2.2 mm. Hmotnost 60 g. Materiál čepele: ZrO2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: keramika
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: G-10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.