Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Ryumon

ryumon_logo1

Ryumon a Masahiro 
Žádná zbraň v historii nebyla nikdy spjata s takovým mystériem a tradicí jako japonský meč. Meč je tak úzce spjatý s Japonskými samuraji, že se stal známý jako "duše samuraje". Byla to jak zbraň, tak symbol-její kovaní připomínalo náboženský akt a ovládaná s nadlidskou obratností. Meč vyrobený - kovaný proslulým mistrem byl jedním z nejcennějších darů, jaký mohl bojovník dostat. 

Po více než 2600 let je město Longquan alias "město kouzelných mečů" považováno za výrobce nejlepších mečů na světě. Město leží na hranici jižního Zhejiangu v Číně, pod horou Fengyang. 
Město Longquan je bohaté na přírodní zdroje, které jsou potřeba k výrobě mečů. 
V období "soupeřících států" (770-476 př.n.l.), známý kovář Ou Yezi vyrobil vyhlášený meč v Longquan. A od té doby, se tajemství výroby tohoto meče předává z generace na generaci. 
Ruymon a Masahiro meče jsou vyráběny řemeslníky, kteří mají léta praxe z města Longquan. Tito mistrovští kováři skloubili moderní znalosti s tradičními tajemstvími, aby vytvořili dokonalý kvalitní meč, který je trvanlivý, výjimečně ostrý a znamenitě řemeslně zpracovaný. 

2 položek celkem
Ryumon Hand Forged Tanto Black
3 990 Kč
Kód: RY3045
Ryumon Handforged wakizashi
Ryumon Handforged wakizashi
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
12 990 Kč
Kód: RY3041M

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.