Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Harley Davidson

Harley-Davidson_logo_noze

Majitelé strojů této legendární značky jsou známí svým aktivním životním stylem. Kromě toho, že jsou vášnivými jezdci také milují i kempování, lov, rybaření a jsou všestrannými kutily. Právě proto pro ně Harley Davidson dodává i celou řadu nožů H-D® .
Tyto nože jsou v licenci vyráběny jak americkými společnostmi Benchmade a Trapper tak i firmami Case Cutlery a dalšími. Design a znak Harley-Davidson® Motorcycles na rukojeti je vždy důvěryhodný pro spotřebitele jako jistota, že nůž který drží je vyroben z kvalitních materiálů. Často se jedná o nerezovou ocel 440, která zajišťuje stálost ostří a odolnost proti korozi nebo nerezovou ocel Case Tru-Sharp™ s vysokým obsahem uhlíku, která pomáhá čepelím udržet ostří déle než běžná ocel. Americká legenda Harley Davidson předurčuje, že stejně jako jejich slavné motocykly tak i nože budou vždy spolehlivými a stylovými společníky svých spokojených majitelů.
HARLEY, HARLEY-DAVIDSON a Bar & Shield Design patří mezi ochranné známky společnosti H-D U.S.A., LLC ©2020 H-D and its Affiliates. Všechna práva vyhrazena. W.R. Case & Sons Cutlery Company je držitelem licence společnosti Harley-Davidson Motor Company.  

2 položek celkem
harley davidson 13960s blu benchmade
5 642 Kč
Kód: BM 13960S-BLU
harley davidson nitrous 13710sbk
3 978 Kč
Kód: BM 13710SBK DOP

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.