Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Two Handed Gim Sword

Kód: CS88THG
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
13 295 Kč –13 %
Cold Steel Two Handed Gim Sword
13 295 Kč –13 % 11 438 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento typ meče byl ve starověké Číně obvykle vyhrazen jen nejsilnějším bojovníkům, protože některé exempláře vážily přes 6 kg! Dlouhá těžká čepel měla široký záběr, a tak mohla prorazit obranu nepřátelských vojáků, kteří byli vyzbrojeni kratšími a lehčími zbraněmi. Byl přirozený pro obranu úzkých prostor, jako jsou brány a průchody, kde bylo místo Naše verze je o něco lehčí než některé originály, což dává možnost držet jej jednou nebo oběma rukama. Bojovnou čepel zdobí litá mosazná záštita a hlavice, které jsou ozdobně zvýrazněny složitým reliéfním vzorem. Záštita a hlavice jsou připevněny k atraktivní rukojeti z tvrdého dřeva potažené pevně spletenou šňůrou. Balení doplňuje pochva z palisandrového dřeva. Je opatřena ozdobným mosazným kováním podobného stylu jako záštita a hlavice meče.

Celková délka: 123 cm
Délka čepele: 89 cm
Ocel: 1055HC
Pouzdro: hnědé dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Starověké a fantasy meče
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel
Délka čepele: 60 až 70 cm
Materiál rukojeti: ostatní
Aktualizace: 12.4.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.