Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Jimi Slash Competition Chopper Limited

Kód: CSFX10CHP
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
15 270 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.
Můžeme doručit do:
19.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mačeta Competition Chopper, certifikovaná uznávanou společností Blade Sports International Inc, prokázala své kvality v nejnáročnějších soutěžích na světě. Limitováno na 1000 kusů po celém světě. Každá čepel Chopperu je opatřena jedinečným číslem od 1 do 1000! Tato mačeta byla zkonstruována tak, aby odolala i těm nejtěžším výzvám a může se pochlubit impozantní čepelí vyrobenou z vysoce výkonné oceli CPM-3V. Její 8 mm silná čepel poskytuje dokonalou rovnováhu mezi silou a kontrolou, což vám umožní zasazovat ničivé údery silou i přesností.
Competition Chopper byl vytvořen ve spolupráci s uznávaným odborníkem na nože a nadšencem Jimim Slashem a ztělesňuje jeho dlouholeté zkušenosti se soutěžním sekáním a extrémní nadšení, které pro tento sport šíří. Jimiho cit pro design a funkčnost je patrný v každém aspektu tohoto mistrovského díla. Od ergonomické rukojeti, která zajišťuje bezpečný úchop, až po pečlivě vyvážené rozložení hmotnosti - každý detail byl pečlivě zvažován a testován, než dosáhl své současné podoby.

Celková délka: 38 cm
Délka čepele: 25.4 cm
Tloušťka čepele: 8 mm
Hmotnost: 803.7 g
Ocel: CPM-3V carbon steel
Rukojeť: Kray-Ex
Fulltang konstrukce
Pouzdro: kožené

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: CPM-3V
Délka čepele: 20 až 30 cm
Materiál rukojeti: polymer
Aktualizace: 26.6.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.