Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 59,-Kč!

Victorinox Military (Trailmaster) černá 0.8463.MW3

Kód: 0.8463.MW3
9 hodnocení
Značka: Victorinox
1 379 Kč –30 %
Victorinox Military (Trailmaster) černá 0.8463.MW3
1 379 Kč –30 % 965 Kč
Týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vojenský multifunkční nůž Victorinox Trailmaster s klasickou výbavou nástrojů. Jeho výhodou je přitomnost křížového šroubováku místo vývrtky a pohodlné jednoruční otevírání polozoubkaté hlavní čepele. Zoubky se musí meně často brousit a jsou velmi účinné na náročnější materiály typu lan nebo provazů. 

Počet funkcí: 12
1. velký zavírací nůž
2. křížový šroubovák
3. otvírák na konzervy s 4. - malým šroubovákem
5. otvírák na láhve se 6. - šroubovákem 7. - odstraňovačem izolace z drátů
8. výstružník, průbojník
9. nerezový kroužek na klíče
10. pinzeta
11. párátko
12. pilka na dřevo -pilka, která je součástí mnoha nožů Victorinox je skutečně velmi užitečná, ani silná větev neodolá...

Délka: 111 mm
Šířka: 18 mm
Váha: 130 g
Bezpečnostní pojistka pro hlavní čepel nože
Barva: černá
Záruka Victorinox: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

victorinox

To úžasné na kapesních nožích VICTORINOX, co bylo vlastně oním klíčem k úspěchu, byla mnohostrannost použití každé pružiny: díky šesti čepelím na pouhých dvou pružinách vznikl onen lehký a elegantní důstojnický nůž.
Victorinox se zabývá výrobou a celosvětovým prodejem jedinečných a vysoce kvalitních produktů, které najdou praktické uplatnění v mnoha rozličných oblastech života. Nabízí švýcarské armádní nože, kuchyňské nože, hodinky, vybavení na cesty, módní oděvy a parfémy. Ředitelství společnosti sídlí ve vesničce Ibach v Kantonu Schwyz, který leží v srdci Švýcarska. Právě tady si zakladatel dnešní společnosti Karl Elsener v roce 1884 otevřel svou nožířskou firmu a o pár let později vyrobil legendární „originální švýcarský armádní nůž“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.