Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

SOG PowerAccess Multi-Tool

Kód: SOGPA1001CP
Neohodnoceno
Značka: SOG Knives
2 067 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční nástroje SOG jsou od konkurence nepochybně originální kvůli nesporné síle jejich hlaviček, výběru materiálu, použití inovativních a patentovaných technologií a úsilí o dosažení co nejlepšího víceúčelového nástroje.  Kompaktní všestranný nástroj s jednoduchým přístupem ke všem funkcím.

Kapesní, elegantní a pohodlný: PowerAccess je dokonalým multifunkčním nástrojem EDC. PowerAccess je vybaven naším patentovaným převodovým mechanismem Compound Leverage, který zdvojnásobuje krouticí moment na čelistech kleští, čímž zachovává přilnavost a snižuje pravděpodobnost vyklouznutí z matic a šroubů. Součásti otevírané směrem ven jsou snadno přístupné při zavřeném multifunkčním nástroji a bezpečně se uzamknou otevřené. V zavřeném stavu má PowerAccess vycentrovaný magnetický šestihranný bitový ovladač, který dokáže využít jakýkoli běžně dostupný šestihranný bit 1/4 ".

Délka v zavřeném stavu: 10,4 cm
Materiál: 5CR15MOV
Počet funkcí: 18
Hmotnost: 167 g
Původ: Čína

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářaďové a pracovní nože
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sog

Náš příběh začíná ve Vietnamu, kde členové přísně utajované americké speciální jednotky - známé jako MACV-SOG - nosili do džungle na tajné mise unikátní bojový nůž. O mnoho let později, v roce 1986, tento nůž inspiroval mladého konstruktéra Spencera Frazera k založení společnosti SOG Specialty Knives. Jeho úkolem bylo reprodukovat původní nůž SOG Bowie a vzdát hold speciální jednotce, která ho vytvořila. To, co začalo jako jediný pamětní model, se brzy stalo kompletní řadou inovativních nástrojů - prověřených americkými speciálními jednotkami a dokonce oceněných jako nůž Navy SEAL. Dnes se nože SOG s jistotou nosí i do těch nejnáročnějších situací. Ukované z tradice, zocelené v terénu, vybroušené pro vás.
Takže ať už chráníte ostatní nebo vedete velkolepou loveckou výpravu, řešíte jednu z každodenních životních výzev nebo čelíte dosud nejextrémnějším podmínkám, veďte se s nožem SOG.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.