Výrobce: Victorinox

Victorinox Skipper Navy Camo

  • Katalog. číslo: 0.8593.W942
  • Cena: 1583 vč. DPH
  • Běžná cena: 1979 vč. DPH
  • Ušetříte: 396 vč. DPH (20 %)
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: přibližně týden
Počet: ks

Jediná věc, která je krásnější než dokonalý den na vodě, je vědomí, že jste připraveni na jakoukoliv nedokonalost. Kapesní nůž Skipper kombinuje typickou funkčnost Victorinox s nástroji specifickými pro plavbu na lodi, jako je otvírač šeklů a marlin bodec pro práci s provazy. Takže jste vždy připraveni na uzly, které se vám vysmívají a oka, které se odmítají podvolit.

Počet funkcí: 18
1. Velký nůž se zubatým ostřím
2. Otvírák na lahve
3. Šroubovák 5 mm
4. Odstraňovač izolace drátu
5. Otvírák na konzervy s 6. - malým šroubovákem
7. Bodec
8. Výstružník
9. Vývrtka
10. Pinzeta
11. Párátko
12. Kroužek na klíče
13. Rozvazovač uzlů
14. Marlin bodec na práci s provazy 
15. Kleště se 16. - štípačkou drátů 17. - nástrojem na lem drátů
18. Křížový šroubovák

Délka: 111 mm
Šířka: 23 mm
Váha: 196 g
Záruka Victorinox: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje). 

To úžasné na kapesních nožích VICTORINOX, co bylo vlastně oním klíčem k úspěchu, byla mnohostrannost použití každé pružiny: díky šesti čepelím na pouhých dvou pružinách vznikl onen lehký a elegantní důstojnický nůž.
Victorinox se zabývá výrobou a celosvětovým prodejem jedinečných a vysoce kvalitních produktů, které najdou praktické uplatnění v mnoha rozličných oblastech života. Nabízí švýcarské armádní nože, kuchyňské nože, hodinky, vybavení na cesty, módní oděvy a parfémy. Ředitelství společnosti sídlí ve vesničce Ibach v Kantonu Schwyz, který leží v srdci Švýcarska. Právě tady si zakladatel dnešní společnosti Karl Elsener v roce 1884 otevřel svou nožířskou firmu a o pár let později vyrobil legendární „originální švýcarský armádní nůž“.

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.