Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Talwar Sword

Kód: CS88EITB
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
7 737 Kč –6 %
Cold Steel Talwar Sword
7 737 Kč –6 % 7 210 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cold Steel indická šavle Talwar fascinovala desítky let a jeho posláním se stalo přinést na trh co nejkvalitnější výrobní verzi tohoto historicky významného meče.
Cold Steel Talwar je vyvrcholením dlouholetých experimentů a rozsáhlého výzkumu.
Talwar s ručně kovanou a krásně vyváženou čepelí má pevnou mosaznou rukojeť, která pojme i velkou ruku v rukavici. Dodává se s propracovanou dřevěnou pochvou potaženou černou kůží a na obou koncích opatřenou vysoce dekorativním mosazným zdobením. Bojový umělec a mistr indického šermu Shastar Vidya, Nidar Singh Nihang a jeho cenné poznatky o tradičním bojovém použití Talwaru, pomohli výrobci docílit skutečně precizní a funkčně plnohodnotný výrobek.

Celková délka: 86 cm
Délka čepele: 73 cm (28.75")
Materiál čepele: 1090 High Carbon Steel
Hmotnost: 1077 kg
Tloušťka čepele: 8,5 mm
Standardní ostří, Satin Finish
Detailně propracovaná mosazná rukojeť, záštita i hlavice.
Dřevěná pochva potažená černou kůží s mosazným kováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče, katany, tanta
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků 



Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.