Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Single Edge Viking Sword

Kód: CSSW1EDGVK
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
9 412 Kč –6 %
18 101401 Product Primary Image
9 412 Kč –6 % 8 806 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina vikinských mečů má oboustrannou čepel, existují však i historické příklady jednobřitých čepelí s dvojitým ostřím.
se zvednutým hrotem. Tento jednobřitý Cold Steel vikinský meč není doslovnou kopií žádného konkrétního historického modelu, ale spíše souborem nejlepších vlastností vikingského meče. Až třiceti palcová čepel je široká téměř 2 palce a má mimořádně širokou čepel.
Čepel je i širší u záštity a směrem k vyvýšenému hrotu se zužuje, což zajišťuje rychlost, vyváženost a citlivost.
Navíc se osvědčil jako skvělý sečný meč s užitečně ostrým hrotem.
Velmi tradiční rukojeť se skromnou záštitou a relativně krátkými kily.
Dřevěná část rukojeti potažená hnědou šňůrou a zakončena těžkou hlavicí, zvýrazněnou měděným lemovacím drátem a zúžením pro zlepšení rovnováhy a rychlosti meče v ruce.

Materiál meče: Vysoce uhlíkatá ocel - High Carbon Steel
Rozsah délky čepele: 20-30 palců
Styl provedení meče: Viking 

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče, katany, tanta
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.