Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Kreigsmessers Sword

Kód: CSSWKGM
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
12 004 Kč –6 %
18 101402 Product Primary Image
12 004 Kč –6 % 11 274 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kriegsmesser neboli "válečný nůž" je novou variantou oblíbeného nože Grosse Messer od společnosti Cold Steel®. Místo bočního kroužku na noži Grosse Messer je vybaven tradičním hřebem Nagel, který chrání vnější stranu ruky. Čepel je vyrobena z vysoce uhlíkové oceli s tvrdým pružinovým popuštěním a dodává se plně naostřená. Zvednutý hrot je ideální pro řezání a sekání a díky svému distálnímu zúžení a tříčtvrtečnímu plátku je v ruce rychlá a hbitá.
Pro ochranu ruky a předloktí je Kriegsmesser vybaven ocelovou záštitou s dlouhými kily.
Rukojeť je rovněž zcela tradiční a tvoří ji plný hrot doplněný ocelovou hlavicí a palisandrovými rukojeťovými šupinami, které jsou uchyceny čtyřmi měděnými kolíky.

Celková délka: 45" (114,3 cm)
Délka čepele: 33" (83,82 cm)
Čepel z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku.
Rukojeť z palisandrového dřeva.
Ocelová záštita.
Tradiční německý Nagel.
Tvrdé pružinové popouštění.
Zvednutý hrot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče, katany, tanta
Aktualizace: 12.4.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.