Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 59,-Kč!

Cold Steel Italian Dueling Saber

Kód: CS88SN
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
7 875 Kč
Přibližně 20 dní
Můžeme doručit do:
1.11.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina vojenských šavlí je účinná při sekání a úderu, ale mohou být těžké a bývá u nich náročná přesnost a ovladatelnost.
Italská soubojová šavle je dlouhá, štíhlá, mírně zakřivená čepel lehká jako pírko a její břitkou čepelí snadno napíšete své jméno šarlatem.
Před mnoha lety představil maestro Ramon Martinez tuto prudce účinnou čepel prezidentovi společnosti Cold Steel Lynnu C. Thompsonovi a Lynn byl natolik ohromen, že ji chtěl pro Cold Steel vyrobit.  Italská soubojová šavle Cold Steel je nejlépe popsána jako zdobná. Umělecky kovaná, kalená a leštěná čepel má atraktivní hluboké svitkové leptání, které vás jistě zaujme, a složitě prolamovaná záštita vyrobena z jasně leštěné niklové oceli. Záštita má válcované hrany a poskytuje nepřekonatelnou ochranu ruky a předloktí šermíře.
Pohledné pouzdro vyrobené ze silné černé kůže, má zrcadlově leštěné a leptané hrdlo zdobené dvěma nosnými kroužky.

Celková délka: 96,5 cm
Délka čepele: 81,3 cm
Tloušťka čepele: 4,8 mm
Materiál čepele: 1055HC
Záštita s válcovanými hranami.
Rukojeť omotaná kůží a drátem.
Černá kožená pochva.
Leptání na čepeli.
Hmotnost: 618 g


Doplňkové parametry

Kategorie: Meče, katany, tanta
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků 


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.