Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Italian Dueling Saber

Kód: CS88SN
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
7 875 Kč –6 %
Cold Steel Italian Dueling Saber
7 875 Kč –6 % 7 343 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina vojenských šavlí je účinná při sekání a úderu, ale mohou být těžké a bývá u nich náročná přesnost a ovladatelnost.
Italská soubojová šavle je dlouhá, štíhlá, mírně zakřivená čepel lehká jako pírko a její břitkou čepelí snadno napíšete své jméno šarlatem.
Před mnoha lety představil maestro Ramon Martinez tuto prudce účinnou čepel prezidentovi společnosti Cold Steel Lynnu C. Thompsonovi a Lynn byl natolik ohromen, že ji chtěl pro Cold Steel vyrobit.  Italská soubojová šavle Cold Steel je nejlépe popsána jako zdobná. Umělecky kovaná, kalená a leštěná čepel má atraktivní hluboké svitkové leptání, které vás jistě zaujme, a složitě prolamovaná záštita vyrobena z jasně leštěné niklové oceli. Záštita má válcované hrany a poskytuje nepřekonatelnou ochranu ruky a předloktí šermíře.
Pohledné pouzdro vyrobené ze silné černé kůže, má zrcadlově leštěné a leptané hrdlo zdobené dvěma nosnými kroužky.

Celková délka: 96,5 cm
Délka čepele: 81,3 cm
Tloušťka čepele: 4,8 mm
Materiál čepele: 1055HC
Záštita s válcovanými hranami.
Rukojeť omotaná kůží a drátem.
Černá kožená pochva.
Leptání na čepeli.
Hmotnost: 618 g


Doplňkové parametry

Kategorie: Meče, katany, tanta
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.