Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Zero Tolerance Slip Joint Carbon Fiber

Kód: ZT0230
Neohodnoceno
5 239 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistický design se snoubí s maximálním výkonem v novém modelu 0230 od ZT a dánského designéra Jense Ansoho. Tento nůž s kluzným kloubem je vybaven dvojitým detenčním systémem: dvěma ocelovými detenčními kuličkami, jednou na každé straně čepele. Ty drží čepel bezpečně zavřenou při přenášení. Pro kontrolované otevírání a zavírání má pak 0230 také polootevřenou polohu. Vše dohromady vytváří tento jednoduchý, ale výjimečný kapesní nůž.
- Modře eloxovaný hliníkový backspacer s integrovaným uchycením na šňůrku
- Dvojitý detenční systém: dvě ocelové detenční kuličky, jedna na každé straně čepele pro bezpečné přenášení a kontrolované otevírání/zavírání.
- Ocel čepele CPM 20CV nabízí výjimečnou tvrdost, odolnost proti opotřebení a zachování ostří; povrchová úprava stonewashed pomáhá skrýt škrábance od používání
- Ultralehká rukojeť z uhlíkových vláken
- Made in USA

Celková délka: 15,7 cm
Délka čepele: 6,6 cm
Délka v zavřeném stavu: 9,4 cm
Tloušťka čepele: 3,1 mm
Ocel: CPM-20CV
Rukojeť: Carbon Fiber
Made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-20V
Délka čepele: 6 až 7 cm
Materiál rukojeti: karbonové vlákno - carbon fiber
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zero-tolerancelogo

Nože Zero Tolerance v současné době patří mezi jedny z nejlepších taktických nožů na trhu. Designéři Ken Onion, Strider a Tim Galyean vytvářejí v kombinaci s kvalitními materiály jako CPM-S35V, Böhler N690 či Elmax skutečnou americkou klasiku. ZT Knives jsou kompletně vyrobeny v USA.

Zero Tolerance patří společnosti Kai USA Ltd. Značka ZT se poprvé objevila v roce 2006, kdy bylo na trhu vidět místo pro řadu nožů Made-in-USA pro náročné použití. Zároveň by splňovaly potřeby profesionálů v armádě a při vymáhání práva, stejně jako dalších pracovníků první pomoci, jako jsou hasiči a záchranáři.

Značka si rychle vytvořila malou, ale oddanou základnu fanoušků, včetně těch, kteří nebyli členy první pomoci nebo armády. Ať už pocházeli z jakékoliv oblasti života, majitelé ZT si zamilovali odolný design a prvotřídní materiály. Nože označovali za "opravdové bestie" a "hrdě přebudované".

V letech 2006 až 2008 vytvořila společnost ZT směs zavíracích nožů a pevných čepelí, včetně nože 0100 ve vojenském stylu, nože 0500 M.U.D.D. a taktického nože 0610ST.

Ale až v roce 2009 vytvořila společnost ZT model, který se stal základem značky: 0350. Tento nůž s asistencí SpeedSafe® byl o něco menší než mnohé z větších nožů ZT, ale stále měl značné rozměry. Přesto nůž dosáhl dokonalé rovnováhy a pomohl oslovit dosud nevyužité publikum - ty, kteří chtěli mohutný nůž, ale takový, který je vhodný pro nošení v kapse.

Tato myšlenka se přenesla i do roku 2010. Společnost ZT si uvědomila, že značka potřebuje přechod. Ačkoli vojáci a pracovníci první pomoci byli stále důležitou součástí publika, existovalo mnohem více lidí, kteří by chtěli ZT. Tým měl za úkol: ukázat tomuto širšímu okruhu lidí, že pokud investujete do prémiového nože, oceníte jeho kvalitu a výdrž.

A tak společnost ZT posunula laťku.

V roce 2011 byl veřejnosti představen přelomový model 0777. Tento ohromující design ZT Originals (in-house) znamenal první použití patentované pojistky Sub-Frame Lock společnosti ZT. V kombinaci se střenkami z uhlíkových vláken je nůž 0777 lehký, ale zachovává si pevnost nože s rámovou pojistkou.

Tato limitovaná edice získala na veletrhu BLADE Show ocenění Knife of the Year. Přestože se jich nevyrobilo mnoho, nůž dostal značku ZT do značného povědomí. Později společnost ZT vytvořila cenově dostupnější, spotřebitelsky přívětivější verzi 0770CF.

Díky své silné pověsti je dnes ZT známá jako jedna z nejdůvěryhodnějších prémiových značek. Bez ohledu na to, jaký typ uživatele nožů jste, ZT se snaží nabídnout něco pro každého. Made in USA
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.