Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Zero Tolerance 0990

Kód: ZT0990
3 hodnocení
6 722 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model 0990 vychází z oceňovaného modelu 0999 a zjednodušuje tento legendární design. I přes svou skeletovou konstrukci je tento ZT díky ocelové konstrukci spolehlivě pevný. Další prvky vzdávají hold původnímu modelu 0999, včetně odhaleného "plovoucího můstku" u horní části rukojeti, šupin z uhlíkových vláken s předním ocelovým překrytím a výřezů v čepeli a u čepu. Místo loga ZT na samotné čepeli jsou do hřbetu nože decentně vyražena slova "Zero Tolerance". Čepel CPM 20CV nabízí vynikající držení ostří a spolehlivě se otevírá pomocí kuličkových ložisek KVT. Kdysi pro většinu nedosažitelný model 0990 nabízí nejlepší způsob, jak si legendu přivézt domů.

Vyrobeno v USA
Vychází z legendárního designu nože 0999; obsahuje ocelovou skeletovou konstrukci, střenky z uhlíkových vláken a výřezy na okénka
Ocel čepele CPM 20CV je tepelně zpracovaná pro výjimečnou tvrdost, odolnost proti opotřebení a zachování ostří; povrchová úprava čepele stonewashed zakrývá škrábance od používání
Hladké otevírání s kuličkovým ložiskem KVT, flipper; ocelová vložená pojistka liner lock zajišťuje bezpečně otevřenou čepel během používání
Oboustranný hluboký kapesní klip nabízí pohodlné nošení v kapse

Délka v zavřeném stavu: 11,2 cm
Délka čepele: 8,3 cm
Ocel: CPM-20CV nerez, stonewash
Síla čepele: 3 mm
Rukojeť: carbon fiber
Pojistka: linerlock
Kapesní klip: ocel
Váha: 82 g
Made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: CPM-S20V
Materiál rukojeti: karbonové vlákno - carbon fiber
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zero-tolerancelogo

Nože Zero Tolerance v současné době patří mezi jedny z nejlepších taktických nožů na trhu. Designéři Ken Onion, Strider a Tim Galyean vytvářejí v kombinaci s kvalitními materiály jako CPM-S35V, Böhler N690 či Elmax skutečnou americkou klasiku. ZT Knives jsou kompletně vyrobeny v USA.

Zero Tolerance patří společnosti Kai USA Ltd. Značka ZT se poprvé objevila v roce 2006, kdy bylo na trhu vidět místo pro řadu nožů Made-in-USA pro náročné použití. Zároveň by splňovaly potřeby profesionálů v armádě a při vymáhání práva, stejně jako dalších pracovníků první pomoci, jako jsou hasiči a záchranáři.

Značka si rychle vytvořila malou, ale oddanou základnu fanoušků, včetně těch, kteří nebyli členy první pomoci nebo armády. Ať už pocházeli z jakékoliv oblasti života, majitelé ZT si zamilovali odolný design a prvotřídní materiály. Nože označovali za "opravdové bestie" a "hrdě přebudované".

V letech 2006 až 2008 vytvořila společnost ZT směs zavíracích nožů a pevných čepelí, včetně nože 0100 ve vojenském stylu, nože 0500 M.U.D.D. a taktického nože 0610ST.

Ale až v roce 2009 vytvořila společnost ZT model, který se stal základem značky: 0350. Tento nůž s asistencí SpeedSafe® byl o něco menší než mnohé z větších nožů ZT, ale stále měl značné rozměry. Přesto nůž dosáhl dokonalé rovnováhy a pomohl oslovit dosud nevyužité publikum - ty, kteří chtěli mohutný nůž, ale takový, který je vhodný pro nošení v kapse.

Tato myšlenka se přenesla i do roku 2010. Společnost ZT si uvědomila, že značka potřebuje přechod. Ačkoli vojáci a pracovníci první pomoci byli stále důležitou součástí publika, existovalo mnohem více lidí, kteří by chtěli ZT. Tým měl za úkol: ukázat tomuto širšímu okruhu lidí, že pokud investujete do prémiového nože, oceníte jeho kvalitu a výdrž.

A tak společnost ZT posunula laťku.

V roce 2011 byl veřejnosti představen přelomový model 0777. Tento ohromující design ZT Originals (in-house) znamenal první použití patentované pojistky Sub-Frame Lock společnosti ZT. V kombinaci se střenkami z uhlíkových vláken je nůž 0777 lehký, ale zachovává si pevnost nože s rámovou pojistkou.

Tato limitovaná edice získala na veletrhu BLADE Show ocenění Knife of the Year. Přestože se jich nevyrobilo mnoho, nůž dostal značku ZT do značného povědomí. Později společnost ZT vytvořila cenově dostupnější, spotřebitelsky přívětivější verzi 0770CF.

Díky své silné pověsti je dnes ZT známá jako jedna z nejdůvěryhodnějších prémiových značek. Bez ohledu na to, jaký typ uživatele nožů jste, ZT se snaží nabídnout něco pro každého. Made in USA
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.