Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

SOG Seal XR

Kód: SOG12210257
20 hodnocení
Značka: SOG Knives
6 675 Kč
Na objednání, dodání v lednu 2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavírací nůž pro náročné použití vyrobený výhradně v USA. Navržen a optimalizován po konzultaci s profesionálními uživateli. SEAL XR poskytuje pocit a funkčnost nože SEAL v podobě velkoformátového kapesního nože. Nůž SEAL XR je vyroben z oceli S35VN a je extrémně odolný proti korozi a dobře zachovává ostří. Čepel nože se otevírá pomocí bezpečného zámku XR.

Celková délka: 23,4 cm
Délka čepele: 10 cm
Ocel: S35VN nerez
Rukojeť: GRN černá
Flipper
Kapesní klip
Made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S35VN
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: ostatní
Aktualizace: 1.12.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sog

Náš příběh začíná ve Vietnamu, kde členové přísně utajované americké speciální jednotky - známé jako MACV-SOG - nosili do džungle na tajné mise unikátní bojový nůž. O mnoho let později, v roce 1986, tento nůž inspiroval mladého konstruktéra Spencera Frazera k založení společnosti SOG Specialty Knives. Jeho úkolem bylo reprodukovat původní nůž SOG Bowie a vzdát hold speciální jednotce, která ho vytvořila. To, co začalo jako jediný pamětní model, se brzy stalo kompletní řadou inovativních nástrojů - prověřených americkými speciálními jednotkami a dokonce oceněných jako nůž Navy SEAL. Dnes se nože SOG s jistotou nosí i do těch nejnáročnějších situací. Ukované z tradice, zocelené v terénu, vybroušené pro vás.
Takže ať už chráníte ostatní nebo vedete velkolepou loveckou výpravu, řešíte jednu z každodenních životních výzev nebo čelíte dosud nejextrémnějším podmínkám, veďte se s nožem SOG.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.