Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

SOG PENTAGON XR BLACKOUT

Kód: SOG12610157
11 hodnocení
Značka: SOG Knives
5 289 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadno nositelný zavírací nůž SOG Pentagon XR je vybaven kryogenně tepelně zpracovanou čepelí z nerezové oceli CTS XHP, širokým hrotem a ultrapevnou rukojetí z materiálu G10. Zámek SOG XR Lock umožňuje hladké obouruční jednoruční otevírání třemi různými způsoby s výrazně pevným zámkem čepele, kdy po otevření hraničí s pocitem a jistotou jako u pevné čepele. Další úroveň vylepšených schopností kapesního nože podpořená osvědčeným rodokmenem Pentagonu. 12-61-01-57


Celková délka: 21,3 cm
Délka čepele: 9,2 cm
Ocel: CRYO CTS XHP
Rukojeť: G-10
Kapesní klip
XR LOCK
Hmotnost: 139 gr

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: CTS-XHP
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sog

Náš příběh začíná ve Vietnamu, kde členové přísně utajované americké speciální jednotky - známé jako MACV-SOG - nosili do džungle na tajné mise unikátní bojový nůž. O mnoho let později, v roce 1986, tento nůž inspiroval mladého konstruktéra Spencera Frazera k založení společnosti SOG Specialty Knives. Jeho úkolem bylo reprodukovat původní nůž SOG Bowie a vzdát hold speciální jednotce, která ho vytvořila. To, co začalo jako jediný pamětní model, se brzy stalo kompletní řadou inovativních nástrojů - prověřených americkými speciálními jednotkami a dokonce oceněných jako nůž Navy SEAL. Dnes se nože SOG s jistotou nosí i do těch nejnáročnějších situací. Ukované z tradice, zocelené v terénu, vybroušené pro vás.
Takže ať už chráníte ostatní nebo vedete velkolepou loveckou výpravu, řešíte jednu z každodenních životních výzev nebo čelíte dosud nejextrémnějším podmínkám, veďte se s nožem SOG.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.