Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Cold Steel Verdict Lockback Black Tanto

Kód: CSFLC3T10A
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
2 886 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento všestranně použitelný nůž s 3 palcovým ostřím z japonské nerezové oceli AUS-10, která má skvělou pevnost, snadno se brousí a mimořádně dobře drží ostří, obsahuje také osvědčenou a spolehlivou pojistku Tri-Ad® od společnosti Cold Steel. Lehká rukojeť z materiálu G10 je ergonomicky navržena pro maximální pohodlí.
Díky dvěma tvarům čepele (spear point a tanto) nabízí Verdict definitivní vyjádření EDC.
Verdikt je finální rozhodnutí a také řada zavíracích nožů Verdict od společnosti Cold Steel poskytuje uživatelům rozhodnou a pevnou volbu pro každodenní nošení.
Verdict byl vybaven osvědčenou a spolehlivou pojistkou Tri-Ad® a taká si můžete vybrat mezi dvěma variantami oceli a dvěma variantami materiálu rukojeti a širokým sortimentem tvarů čepele.

Délka v zavřeném stavu: 10,8 cm (4,25")
Délka čepele: 7,6 cm (3")
Čepel tanto s černou povrchovou úpravou
Materiál čepele: Nerezová oceli AUS-10A
Pojistka: Lockback, Tri-Ad®
Černá rukojeť z G10
Výstupek na palec
Otvor na šňůrku
Kapesní klipDoplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez JAPAN
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 9.8.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.