Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Ti-Lite Lynn Thompson Signature Collection Limited Edition

Kód: CS26C6AA
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
6 113 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle je sen každého sběratele nožů. Každý nůž je limitován na 3000 kusů na celém světě a je opatřen Lynnovým podpisem a jedinečným sériovým číslem. Každá krabička je podepsána Lynnem!
Zcela nový zavírací nůž Cold Steel Ti-Lite Lynn Thompson Signature, který je součástí kolekce Lynn Thompson Signature a je vyroben exkluzivně společností Cold Steel, je skutečným mistrovským dílem - je vykovaný pro jedinečnou přesnost i výjimečnou sílu. Nůž Ti-Lite, vytvořený ve spolupráci s Lynn Thompson, uznávananým průkopníkem v oboru nožů, jehož zkušenosti a vášeň pro nože vyzařují z každého detailu.
Jeho srdcem je výjimečná čepel z nerezové oceli S35VN, která se může pochlubit mimořádnou odolností ostří, což zajistí, že váš nový spolehlivý nástroj zůstane velmi ostrý i při těch nejnáročnějších úkolech EDC. Tato robustní čepel je připevněna k pevné rukojeti z materiálu G10, která poskytuje jistý, neklouzavý úchop za jakýchkoli podmínek a zároveň se přizpůsobí vaší ruce a bojuje proti únavě při delší práci. 
Navíc se díky spolehlivému zámku pružinových listů snadno otevírá a zavírá jednou rukou a po zapnutí se bezpečně uzamkne, takže se nemusíte obávat náhodného zavření. 
Tady je Lynn Thompson Signature Cold Steel Tri-Lite. Tento precizní nástroj, který je mnohem víc než jen další zavírací nůž, je vyroben tak, aby vydržel náročné používání v těch nejdrsnějších outdoorových podmínkách, a je tak ideálním partnerem pro všechna vaše nadcházející dobrodružství.

Celková délka: 33 cm
Délka čepele: 15 cm
Délka v zavřeném stavu: 18 cm
Tloušťka čepele: 4 mm
Hmotnost: 201 g
Ocel: CPM-S35VN nerez
Rukojeť: G-10
Pojistka: Linerlock
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S35VN
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.