Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Talwar

Kód: CS21TTL
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
5 267 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délka čepele: 10,5cm Tloušťka čepele: 4 mm Celková délka: 23,5cm Ocel: Japanese Aus 8A Stainless Hmotnost: 140g Rukojeť: G-10 Pocket Clip: oboustranné Pocket / Belt Clip Během roku 1800 britská říše usilovala o dobytí co největší plochy indického subkontinentu. Ale když Britové pokoušeli potlačit Sikhy a podobnými bojovými klany, nastalo drsné probuzení! Vojáci i jezdci začali doslova ztrácet hlavu - zbraně Sikhů drtily britské vojáky Indicko-perskými meči s názvem Talwar. Ostré jako břitva, široké, zakřivené ostří zastavily britský vpád v mnoha bitvách a způsobily neslýchané ztráty a hrozivá poranění. Nyní, téměř dvě stě let později Cold Steel využil obrovský řezný výkon jednoho z nejuznávanějších světových mečů u nože, o kterém věříme, že je skutečně hoden jména Talwar. Designed by Andrew Demko a ColdSteel prezident Lynn C Thompson, největší z naší rozmanité nové Talwar série se může pochlubit nejširším ostřím (téměř 2 " vysokým). Flat ground, s plynule zakřiveným ostřím. Rukojeť je vyrobena z americké G-10. Strukturovaná a tvarovaná pistolová rukojeť má strategicky umístěné prstové drážky pro pohodlí i bezpečnost. Vaše prsty chrání pojistka Tri-Ad ® . Nůž má revoluční jednoruční oboustranné otvírání které také zkonstruoval Andrew Demko.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.