Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Karve Black AUS10A Black G10

Kód: CSFL38VK
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
3 364 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka od společnosti Cold Steel, zavírací nůž Karve, je americkou konstrukcí inspirovaný vikingský nůž, který doplňuje rozsáhlou řadu vysoce výkonných nástrojů a nožířských výrobků, s nimiž rychle zvládnete každý úkol v přírodě. Díky čepeli z oceli AUS 10A s černým povrchem se Karve může pochlubit vynikajícím zachováním ostří a odolností proti korozi, takže si můžete být jisti, že váš nástroj bude připraven pracovat po mnoho let. Snadno ovladatelný pojistný mechanismus Atlas® lock zajišťuje čepel na místě, když je otevřená, abyste byli při každém použití v bezpečí a bez obav. A díky tloušťce 3,8 mm je čepel dostatečně robustní, aby zvládla jakoukoli výzvu, kterou jí předložíte. Lehká rukojeť z materiálu G10, který je známý svou schopností zajistit pevný úchop bez klouzání a zároveň odolává opotřebení.

Délka v zavřeném stavu: 12.7 cm
Délka čepele: 9.5 cm
Tloušťka čepele: 3.8 mm
Ocel: AUS-10A
Rukojeť: G10
Hmotnost: 156 g
Otvor na šňůrku
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez JAPAN
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.