Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Engage Atlas Lock S35Vn Clip

Kód: CSFL30DPLC35
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
4 129 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cold Steel Engage jako nůž pro každodenní nošení s dostatečně velkou 3 palcovou čepelí z nerezové oceli S35VN, která zaručuje vynikající odolnost a zachování ostří, vybaven patentovanou posuvnou pojistkou Atlas™ Lock společnosti Cold Steel, která zaručuje konzistentní, odolné a spolehlivé uzamčení, zcela oboustranný a plně schopný splnit jakýkoli úkol.
Snadno uchopitelná rukojeť z materiálu GFN je nadstandardně odolná a saténová čepel s klipsovým ostřím umožňuje detailní a přesné řezání.
Nože Engage jsou k dispozici v široké škále ocelí a tvarů čepelí - a v různých cenových relacích - a jsou předurčeny k tomu, aby se staly hvězdami pro každodenní nošení. Tyto prémiové nože EDC jsou vybaveny patentovanou posuvnou pojistkou Atlas™ Lock, která nabízí odolné, pevné a spolehlivé uzamčení, jsou plně oboustranné a navrženy tak, aby s jistotou zvládly každý úkol.

Délka v zavřeném stavu: 10,8 cm
Délka čepele: 7,2 cm
Satinovaná čepel z nerezové oceli S35VN
Černá rukojeť z G10
Výstupek na palec
Otvor na šňůrku
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S35VN
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 1.12.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.