Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Kaizen All Black S35VN

Kód: 01BO689
Neohodnoceno
1 859 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boker Plus Kaizen je elegantní nůž, který odpovídá duchu doby a přesvědčí promyšleným detailním řešením. Skromnost jako znak opravdové velikosti dokonale ztělesňuje minimalistický flipper, který vizuálně téměř splývá se štíhlým nožem, a přesto je díky drážkám vysoce funkční. S kuličkovým ložiskem a čepelí z oceli CPM-S35VN si s klidem razí cestu ke každodenním řezným úkolům a díky spolehlivé pojistce linerlock vždy najde cestu zpět do svého nitra. Ozdobný šroub osy čepele je vizuálním výchozím bodem tohoto zavíráku. Stylová rukojeť z texturovaného materiálu G10 se pohodlně drží a je vybavena praktickým klipem. Součástí balení je i kvalitní nylonové pouzdro pro skladování.

Celková délka: 18 cm
Délka čepele: 7.5 cm
Tloušťka čepele: 1.9 mm
Hmotnost: 47 g
Materiál čepele: CPM-S35VN
Materiál rukojeti: G10
Pojistka: linerlock

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S35VN
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: G-10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.