Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Benchmade 585 Mini-Barrage

Kód: BM 585
2 hodnocení
Značka: Benchmade
4 353 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Barrage je první, který byl vybaven asistenčním systémem AXIS Assist. Sytém nabízí rychlé otevírání jednou rukou a lze je ovládat i oběma rukama

Celková délka: 17,55 cm
Délka čepele: 7,39 cm
Materiál čepele: 154CM
Tvrdost: 58-61 HRc
Síla čepele: 2,54 mm
Rukojeť: Valox
Pojistka: Axis Lock
Design: Benchmade
Váha: 96,39 g
Vyrobeno v USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: 154CM
Materiál rukojeti: ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

benchmade-logo

Firma Benchmade je jedním z předních amerických výrobců moderních high-tech nožů.  Byla založena roku 1978, kdy vyrobila svůj první nejslavnější model Bali-song. Od té doby značka udržuje směr pokroku a nových technologií aplikovaných v oblasti nožířských produktů. Benchmade Knife Company je americký výrobce nožů provozovaný společnostmi Roberta a Les de Asis v hlavním městě všech předních zaoceánských výrobců nožů v severní Americe Oregon City ve státě Oregon. Právě tento stát a jeho metropole jsou v současné době sídlem mnoha výrobců nožů, protože zde jako v jednom z mála států Unie není žádné omezení na výrobu nebo nošení nožů.
Firma Benchmade byla založena roku 1978. Už rok po svém vzniku se proslavila legendárním nožem Bali-Song od vývojáře Jodyho Samsona, který ocenil prestižní časopis Blade Magazine jako nůž roku 1979.
Od té doby firma Benchmade urazila skutečně míle jak ve využití moderních designů tak materiálu a nových technologií aplikovaných ve výrobě svých výrobků, kterými si podmanila zákazníky po celém světě jako výrobce, který určuje směr vývoje celého nožířského řemesla.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.